Şimşek’ten Konya Perşembe(nalçacı) Pazarına, Ziyaret

İYİ Parti Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Şimşek, Konya’nın Merkez Selçuklu ilçesin de Nalçacı Pazarı olarak bilinen Perşembe pazarını ziyaret etti.

Şimşek’ten Konya Perşembe(nalçacı) Pazarına, Ziyaret

İYİ Parti Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Şimşek İyi Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve İyi Parti Konya iyi gençlik ekibi ile birlikte Perşembe pazar esnafı ile görüşmeler gerçekleştirdi. Esnafın sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.
‘’bizim belediye başkanlığımız döneminde bütün pazarlarımızın üstünü kapatacağız, sizleri burada bu soğuklarda satış yapma derdinden kurtaracağız.’’ Dedi.
Pazar gezisi sırasında gördüğü teveccühten çok memnun olduğunu belirten Şimşek,
‘’ görüyoruz ki halkımız şu an ki belediye başkanından ve yönetiminden memnun değil, her gittiğimiz yerde memnuniyetle karşılanıyoruz, mutlu oluyoruz hep birlikte iyi olacağız inşallah’’ dedi.
Vatandaşlarımızın Taleplerini ve şikâyetlerini dikkatle dinleyen Şimşek, gerekli çözümler için aldığı notları proje ekiplerine iletirken, ‘’ sizlerde görüyorsunuz vatandaşımız Konya belediyeciliğinden memnun değil, biz 31 Marttan sonra mazbatamızı aldığımızda vatandaş odaklı bir belediyecilik faaliyeti yapacağız.’’ dedi