Mhp de Ocak kökenli adayları destekliyoruz

Ülkü Ocaklarının sevilen isimlerinden Sefa Lök aday adayı oldu.Dürüstlüğü ve Görev azmine Yıllardır Şahit Olduğumuz ve Desteklediğimiz Reisimiz abimiz kardeşimiz hocamız Sefa Lök'ü Destekliyoruz. Yolun Açık Olsun.

Mhp de Ocak kökenli adayları destekliyoruz

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylıkları başvuru süreci MHP'de sona erdi. Erken seçim kararı alınması ile birlikte hızlanan süreçte en çok aday adayı olan partilerden biriside Milliyetçi Hareket Partisi oldu.

MHP'de bu dönemde aday adaylıklarında ise genç isimler öne çıktı. Bunlardan biriside Konya'dan aday adayı olan Sefa Lök. 

Konya Ülkü Ocakları'nın sevilen isimlerinden olan Sefa Lök, bilimsel yazıları ile görev yaptığı üniversitelerde göz dolduran bir isim. Bilimsel yayınlarının yanında yurt dışında birçok konferansa katılarak ülkemizi temsil eden Lök 2014 yılında Doçent olmuş bir öğretim görevlisi. 

Sefa Lök aday adaylığını açıklamasının ardından sosyal medyada özellikle gençler tarafından en çok beğenilen adaylar arasına girdi. 

SEFA LÖK KİMDİR?

05/03/1981 tarihinde Konya’nın Ereğli ilçesinde doğdu. İlkokulu Ereğli Şehit Kamil Atalay İlkokulunda, Ortaokulu Ereğli Namık Kemal Ortaokulunda, Liseyi ise Ereğli Lisesinde tamamladı. Üniversite Eğitimine 2000 yılında başlayıp Selçuk Üniversitesi Karaman Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan 2004 yılında mezun olarak Lisans Eğitimini, Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Anatomi Anabilim dalından 2005 yılında mezun olarak Yüksek lisans Eğitimini tamamladı. Akademik hayata 17.07.2006 tarihinde Selçuk Üniversitesi Karaman Beden Eğitimi Spor Yüksekokuluna Öğretim Görevlisi olarak başladı. Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Anatomi Anabilim dalından 2009 yılında mezun olarak doktora eğitimini tamamladı. 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda Yrd. Doç. Dr. Kadrosuna atandı. 2014 yılında Doçent oldu. Birçok ulusal ve uluslararası bilimsel yayını bulunmaktadır. Bilimsel yayınlarının yanında yurt dışında birçok konferansa katılarak ülkemizi temsil etmiştir.

Ülkü Ocaklarıyla 1991 yılında Ereğli Namık Kemal Ortaokulu 1. sınıfta okurken tanışmıştır. Ortaokul Lise ve Üniversite yıllarında Ülkü Ocaklarında birçok görevde bulunmuştur. Halen Ülkü Ocakları Konya İl Başkanlığında Ocak 2. Başkanı görevini yapmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Neslihan LÖK ile evli olup Hafsa adında bir kızı ve Alparslan adında bir oğlu vardır.

'www.habergetirdim.com muhabiri&platform ortağı Tankutalp ALTUNSOY Haberidir'