'MHP ADAY ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI'

Sedat GÖNCÜ Makine Mühendisi 27.Dönem MHP Konya Milletvekili Aday Adayı

'MHP ADAY ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI'

Yüce Türk Milleti, Kıymetli Hemşehrilerim, Saygıdeğer Basın Mensupları ;

Liderimiz Dr.Devlet BAHÇELİ ; ülkemizin karşı karşıya kalacağı tedbirleri her zaman ,yıllar öncesinden öngörmüş, gerekli uyarıları yetkili makamlara yapmıştır. Meydana gelen her türlü sıkıntıda da gerekli tedbirlerin alınmasında öncü olmuştur.

Ülkemiz aleyhinde tezgahlanan projeleri ,iç ve dış tehditleri fark eden liderimiz erken seçim çağrısı yapmış ve sonuç itibariyle 24.06.2018 erken seçim tarihi olarak ilan edilmiştir.

Böylesine kritik bir dönemde ülkücü hareketin her neferi gibi benimde en büyük arzum, milletimiz için, vatanımız için her türlü sorumluluğu almak, elimi taşın altına koymaktır.

Liderimizin '' Önce ülkem,sonra partim,sonra ben '' sözleri , yolumuza ışık tutmaktadır. Yeri geldiğinde sadece ülkem , sadece milletim diyebilen gönül erleriyiz.

Bu kutlu dava için kendimi bildiğimden beri Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisinin çeşitli kademelerinde onur ve şerefle görev aldım.

Ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış tehditlere karşı tek yumruk olmak maksadıyla kurulmuş olan '' Cumhur İttifakı '' nın ,milletimizin desteğiyle seçimi kazanacağına olan inancım tamdır. İnşaallah, kazanan Türk Milleti olacaktır.

Milletin-vekili, milletimizle meclisimiz arasında iletişim köprüsü vazifesi üstlenendir.

Konya'da çalışan, ekmeğini Konya'dan kazanan ve şehrin sorunlarını ve ihtiyaçlarını bilen, gören ve dinleyen biri olarak Konya'mızı ve Konya halkını TBMM'nde en iyi şekilde temsil edeceğime ve şehrimizin/ülkemizin sorunlarının çözümü noktasında elimden gelen gayreti göstererek, önemli katkılar sunacağıma olan inancım tamdır.

Öncelikle soylu sevdam Türkiye'me, Türk Milleti'ne ve Konya'mıza hizmet edebilmek için 30.04.2018 itibariyle 27.Dönem MHP Konya Milletvekili Aday Adayı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

  1. Millleti'ne ve Konya'lı hemşehrilerimize hizmet etmek benim için her zaman büyük bir onurdur.

Öncelikle liderim adaylığımı uygun görür, takdir eder ve adaylık nasip olursa saygıdeğer hemşehrilerimizin takdiri ile milletvekilliği görevine layık görülür isem ; sevdamız olan Türkiye'mizin huzuru ve kalkınması için, milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için her zaman elimi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğimin bilinmesini isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle milletvekili aday adaylığım sürecinde ve liderim Dr.Devlet BAHÇELİ takdir ederler, nasip olursa adaylığım sürecinde dualarınıza ve desteğinize talibim.

Saygıdeğer Türk Milleti'ni, Konya'lı hemşehrilerimizi muhabbetle selamlıyorum.

Ne Mutlu, Türk'üm Diyene !

Sedat GÖNCÜ

Makina Mühendisi

27.Dönem MHP Konya Milletvekili Aday Adayı