Konya'da silahlı bıçaklı kavga!

KONYA'nın Ereğli ilçesinde, daha önce kavga edip, sokakta karşılaşan iki grup arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada, 3 kişi yaralandı.

Konya'da silahlı bıçaklı kavga!

KONYA'nın Ereğli ilçesinde, daha önce kavga edip, sokakta karşılaşan iki grup arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada, 3 kişi yaralandı. Kavgaya karışan 6 kişi, gözaltına alındı.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında, Pirömer Mahallesi Üçgöz Caddesi'ndeki lokantada meydana geldi. Sinan K.ile kardeşleri Zafer ve Arif K. iddiaya göre, arkadaşları Ramazan A. ve Hasan G. ile birlikte lokantanın önünde çorba içti. Bu sırada daha önce kavga ettikleri Muzaffer ve Burak Alper A. ile Doğuş D. ve Bedirhan Y.'nin yoldan geçtiğini gördü. İki grup arasında başlayan tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüştü. Doğuş D. bıçakla saldırdığı Sinan K.'yı karnından yaraladı. Zafer K. av tüfeğiyle ateş açtığı Bedirhan Y.'yi sırtından ve kalçasından yaralarken, Hasan G. ise Burak Alper A.'yı tabancayla kalçasından yaraladı. Yaralılar, ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Sinan K.'nın hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Olay sonrası kaçan Zafer K., Arif K., Ramazan A., Hasan G., Doğuş D. ve Muzaffer A. gözaltına alındı. Kavgada yaralananların da tedavilerinin ardından gözaltına alınacağı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Konya'da silahlı bıçaklı kavga!

Konya'da silahlı bıçaklı kavga!