İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Şimşek oyunu kullandı.

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Şişek oyunu Selçuklu İlçesinde bulunan Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Şimşek oyunu kullandı.

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Şişek, Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı.

Şimşek, sonuçların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Üç ayı aşan seçim sürecinin başından sonuna kadar süreci önemli bir hassasiyetle yürüttük.

Bu aşamaya kadar samimiyet ve gayretli mücadele bizden idi bu aşamadan sonrası ise takdir Cenab-ı Allah'ın tercih ise aziz hemşehrilerimizindir.

Sonuçlar ne olursa olsun partimizin yöneticileri, üyeleri ve gönüllüleri demokratik ilkelerden, nezaketten ayrılmadan ve aşırıya kaçmadan hareket ederek seçim süreci tamamlanacaktır.

Seçim günü ve akşamı da dahil olmak üzere teşkilatımızın tüm mensuplarını olası provokatif davranış ve yaklaşımlara karşı hassas olmaya davet ediyorum.

Partimizin sandık görevlileri ve müşahitleri mevcuttur.

Aynı zamanda vatandaşlarımız da oy verdikleri sandıklara giderek oyların sayım ve tasnifini izleme imkanına sahiptir. Yaşanması muhtemel hukuksuzluklara karşı çok sayıda hukukçu ve gönüllü kadromuzla vatandaşımızın oyunun takipçisi olacağımızı da önemle belirtmek isterim.

Bu düşüncelerle  ''Gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimlerimizin vatanımıza, milletimize ve Konyamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan KONYA olsun, Ülkemize ve aziz milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.'' dedi.