İranlı profesörden şok eden açıklama: En büyük Siyonist...

terör devleti İsrail’in yancıları tarafından susturulmaya çalışılan son ‘kurban’ Hamid Dabashi, “Tüm Yahudiler Siyonist, tüm Siyonistler de Yahudi değildir. Günümüzün en zengin ve güçlü Siyonist’i sözde Müslüman olan Muhammed bin Selman’dır.” dedi.

İranlı profesörden şok eden açıklama: En büyük Siyonist...

İranlı profesörden şok eden açıklama: En büyük Siyonist...

Terör devleti İsrail’in yancıları tarafından susturulmaya çalışılan son ‘kurban’ Hamid Dabashi, “Tüm Yahudiler Siyonist, tüm Siyonistler de Yahudi değildir. Günümüzün en zengin ve güçlü Siyonist’i sözde Müslüman olan Muhammed bin Selman’dır.” dedi.

Sivri diliyle bilinen Hamid Dabashi, İsrail karşıtı söylemleri nedeniyle terör devletini savunanların hedefi haline geldi. Yapılan saldırılara karşı kendisini savunan Dabashi, İsrail karşıtlığının Yahudi düşmanlığı gibi gösterilmeye çalışıldığını halbuki kendisinin Siyonist alehytarı olduğunu belirtti. Dabashi’ye göre tüm Yahudiler Siyonist, tüm Siyonistler de Yahudi değildir. Hatta Dabashi, tüm inançlardan Siyonistlerin çıkabileceğini savunarak, “Günümüzün en zengin ve güçlü Siyonist’i Muhammed bin Selman’dır.” dedi.

Terör devleti İsrail’in yancıları, sağ duyulu insanları kara propagandalarla linç etmeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri de Columbia Üniversitesi profesörlerinden Hamid Dabashi oldu.

“APTAL VE CAHİLLER”

İsrail’e karşı söylemlerinden başka suçu olmayan” İranlı Profesör Dabashi, ülkesiyle yapılan nükleer anlaşmaya karşı çıkan 3 grup olan Siyonistler, Suudiler ve ABD Neoconlarını; 'aptal' ve 'cahil' olarak niteledi.

Dabashi, Times’ta yayınlanan ‘İsrail’in Çirkin Yüzü’ adlı makalede belirtilen, İsrail ordusundan eski istihbarat analistleri tarafından kurulan özel bir soruşturma firmasının derlediği raporlara, ABD’li yetkililere şantaj yapıldığını düşündüğü için tepki gösterdi. Söz konusu raporları hazırlayan şirket, Times’taki makalede “çok çeşitli cinsel suistimal vakalarından da” suçlanıyor.

Skandal rapora gösterdiği tepki nedeniyle linç kampanyasına maruz kalan profesör Dabashi, Middle East Monitor’e (MEMO) konuştu.

“TÜM YAHUDİLER SİYONİST, TÜM SİYONİSTLER DE YAHUDİ DEĞİLDİR”

İsrail karşıtlığı nedeniyle tüm Yahudilere düşmanmış gibi gösterilmeye çalışılan Dabashi kendini şöyle savundu:

“Tüm Yahudiler Siyonist, tüm Siyonistler de Yahudi değildir. Azımsanmayacak derecede sözde Hristiyan Siyonistler de vardır. Aynı şekilde Hindu, Müslüman, ateist ve şüpheciler de (agnostik) vardır. Onlar kendilerini ‘seküler’ Siyonist olarak tanımlamaktadır.

GÜNÜMÜZÜN EN ZENGİN SİYONİSTİ BİN SELMAN’DIR

Günümüzün en zengin ve güçlü Siyonist’i bilinenin aksine Sheldon Adelson değil, sözde Müslüman olan Muhammed bin Selman’dır.” Kaynak: yeniakit.com.tr

TÜRKİYE KARŞITI SÖYLEMİ DE VAR

Dabashi’nin MEMO’ya verdiği röportajda, ülke basınının yalanlarına inanarak Türkiye’de baskıcı bir sistem olduğunu düşündüğü, bunun için buradaki sistemi de eleştirdiği görüldü.

İSRAİL’İ KORUMAK, KENDİ VATANDAŞINI KORUMAKTAN ÖNCE GELİYOR

MEMO’dan Nasim Ahmed’in bildirdiğine göre, ABD’de İsrail’i eleştiren herkes baskı görüyor. Ki bu baskı Atlantik’in iki yakasında da gittikçe güçleniyor. Bu öyle bir noktaya geldi ki; terör devleti İsrail’i korumak, ABD halkını korumaktan daha önce geliyor.