FİX EVİM ve FİX ARABAM sahibi Veli Ekici vuruldu.

Emlak ve otomobil işi yapan Veli Ekici sattığı evi teslim etmediği ve parasını da iade etmediği bir kişi tarafından bürosunda silahla vuruldu.

FİX EVİM ve FİX ARABAM sahibi Veli Ekici  vuruldu.

Önce EKİCİ GRUP daha sonra da bu şirketini kapatarak FİX EVİM ve FİX ARABAM adı altında Konya’da inşaat, emlak ve otomobil işi yapan Veli Ekici sattığı evi teslim etmediği ve parasını da iade etmediği bir kişi tarafından bürosunda silahla vuruldu.

Elde edinilen bilgilere göre, Veli Ekici ismi açıklanmayan bir vatandaşa 580 bin liraya bir daire sattı.  Ancak satın aldığı daireyi teslim alamayan vatandaş, defalarca parasını ya da satın aldığı dairesini alabilmek için Veli Ekici’nin Ankara Caddesi’ndeki FİX EVİM ve FİX ARABAM adlı işyerine defalarca  geldi gitti. Ancak hiçbir şekilde olumlu sonuç alamadı.

Son gelişinde  ise Veli Ekici, ne daireyi ne de parayı vermeyince çıkan tartışmada ismi belirlenemeyen bir vatandaş, üzerinde taşıdığı silahla Veli Ekici’ye ateş etti. Aldığı kurşunlarla dizi parçalanan Veli Ekici, Numune Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altında alındı. Veli Ekici’yi vuran vatandaşın ise olaydan sonra polise giderek teslim olduğu bildirildi.