Doç. Dr. Sefa Lök Neden Cumhur ittifakın Desteklemeliyiz

Seçim Çalışmalarını Memleketi olan Konya Ereğli ilçesinde sürdüren 'LÖK' PLATFORMUMUZA AÇIKLAMA YAPTI.

Doç. Dr. Sefa Lök  Neden Cumhur ittifakın Desteklemeliyiz

'Doç. Dr. Sefa Lök  Neden Cumhur ittifakın Desteklemeliyiz konusunda www.habergetirdim.com Genel Yayın Müdürümüz Tankutalp ALTUNSOY İLE YAPTIĞI Söyleşi de açıklamalarda bulundu'

"Allahın izni ile 24 Haziran seçimleriyle tüm ihanet ve düşman cepheleri yıkılacak, daha fazla refah ve özgürlük dönemi başlayacaktır. İşte bu sebeptendir ki Cumhur İttifakı'nı canı gönülden desteklemekteyiz.

"BİZ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ OLARAK DÜŞMANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ"

Milli ve manevi değerlerimize saldıranların her daim karşısında dimdik duracağız. Malımız ve canımız pahasına bu vatana sahip çıkacağız. Vatan, millet ve din düşmanlarına fırsat vermeyeceğiz.

"BİZİM BİR KORKUMUZ YOK. MİLLETİMİZLE HEP DERTLEŞTİK, HEP ONA HESAP VERDİK"

Biz milletimizle hep hesaplaştık, hep ona hesap verdik. Kapalı kapılar ardında pazarlık yapmak yerine, herkesin gözü önünde muhasebe yaptık. Milletimize olan saygımızın ve sevgimizin gereği olan bu siyaset tarzımızı, sonuna kadar sürdürmekte kararlıyız"

15 Temmuzda ki hain kalkışmada Liderimiz Devlet BAHÇELİ’NİN Dik duruşu sayesinde devlet-millet kaynaşmasının gerçekleştiğini bütün halkımız gördü.

"Milletimizin iradesini arkasına alan, samimi, liyakatli ve istikrarlı bir yönetimle nelerin başarılabileceğini, hayallerimizin sınırlarını nerelere kadar genişletebileceğimizi hep birlikte gördük.

"TÜRKİYE İÇİN YİNE BU BİRLİKTELİĞİMİZİ DEVAM ETTİRİYORUZ ve BU SEBEPLE YOLA ÇIKTIK’’

Milletimizin bize verdiği güç ve yüklediği yönetme sorumluluğunun bilinciyle; 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatandaşlarımızın refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıktık. Allahın izni ile gümbür gümbür geliyoruz. DEDİ.