'ÇOCUK KATİLLERİ HDP'Lİ ÇIKTI' EDİTÖR YORUMU

'leyla'nın ve minik eylül'ün katilleri hdp li aşalık şerefsziler çıktı' editör yorumu

'ÇOCUK KATİLLERİ HDP'Lİ ÇIKTI'   EDİTÖR YORUMU

Geçtiğimiz hafta içinde kaybolan çocuklarımızın maalesef cesetlerine ulaşıldı. Polis ve askeri istihbarat mükemmel bir çalışma yürüterek katillere ulaştı. Suçluların gereken cezaya çarptırılacağından hiç şüphe duymuyorum. Allah da affet etmesin inşallah. Şimdi bu sapık katiller için hükümete ve İslam’a saldıran zavallıların kirli çamaşırlarını sereyim de millet görsün.

‘o bir Leyla’ydı geride milyonlarca gözü yaşlı mecnun bıraktı’ evet hepimiz çakır gözlü Leyla’mız için günlerce gecelerce dua ettik. Sağ bulunur umudu ile. Minik yavrumuzu günlerce aç bırakıp öldükten sonrada cesedini su kuyusuna attılar. Peki kimdi bu acımasız katil, Veya katiller. İşte burası çok acı maalesef minik leylamızın katili hdp li şerefsiz amcası, sebepse leylanın babasının hdp ye destek vermemesi. Amaç ve mesaj ise hdp’ye destek vermeyen kendi kanımdan da olsa öldürürüm. Şimdi burada bir duralım ve düşünelim yıllarca pkk için kaçırılan binlerce çocuk oldu. Bunların mantığın da çocuk da olsa pkk için ölebilir öldürülebilir. Zaten yıllarca köyleri basıp çoluk çocuk demeden bir sürü katliam yapan bunlar değil mi? Bu anlayışta Allah yok, bunların dini yok, ama her şeyde Allaha ve dine Çatıyor ve hakaret ediyorlar. Sözde sevgi barış insalık naraları atanlar kendi yeğenlerini bile çocuk demeden öldürmekten geri durmuyorlar. Belki bu vakada sapıklık belirtileri yoktu ama benim kanaatim olay medyada patlayınca fırsat bulamadılar. Ya değilse o çocuk pkk eliyle kandile kaçırılır ve her türlü cinsel sapkın işkenceye maruz kalırdı. Pkk nın ne olduğunu neler yaptığını anlatmama gerek yok sanırım. Burada dikkat çekmek istediğim küçücük bir çocuk olan Leyla’nın bile öz amcası tarafından kaçırılıp açlıktan öldürülmesidir. İslam’a çatmak kolay hey be ateist mahluk.

Eylül’ümüzün katili pislik şerefsiz de aynı düşüncede bir yaratık. Sosyal medya hesabı istihbarat birimlerimiz tarafından açılarak her türlü inceleme yapılmıştır. Yapılan inceleme sonucu görülmüştür ki. Sapık katil hdp ye yani pkk ya oy vermiş ve paylaşmıştır. Yani son iki çocuk kaçırılması ve öldürülmesi hdp taraftarları tarafından yapılmıştır.

Elimizi vicdanımıza koyup düşünelim. Evet bende hükümeti çok zaman eleştirenlerdenim. Ama bu olaylarda bakanların başbakanın Cumhurbaşkanının ne suçu var. İnsan her şeyden önce kendi tedbir almalı. Etrafına bak malı kim dost kim düşman. O çocuklar bizim yaşama sevincimiz. Emanetlerimiz. İçimiz böyle yanmamalı. Son zamanlarda Chp taraftarı tarafından başlatılan bir kampanya var. İdam istemeyin böyle böyle şeriat gelecek diye. Cumhuriyetçi biri olarak diyorum ki idamın gelmesi için şeriat gelecekse eğer gelsin. Yeter artık içimiz soğusun. Teröre de çocuk katillerine de idam istiyorum ve bunu artık haykırıyorum.

Geçtiğimiz hafta kadar psikolojimin bozulduğu bir zaman diliminde yaşamamıştım. Midem bulanıyor ve içimde ki insanlığımı kusmak istiyorum artık.

Saygılarımla

Tankutalp ALTUNSOY

04,07,2018