CHP'ye Şarkısını Vermeyen Yıldız Tilbe, Sosyal Medyada Linç Edildi

"Kandıramazsın Beni" isimli şarkısını CHP'ye verdiği haberlerini "Siyasetle işim olmaz" diyerek yalanlayan Yıldız Tilbe, sosyal medyada tepkilerin hedefi oldu.

CHP'ye Şarkısını Vermeyen Yıldız Tilbe, Sosyal Medyada Linç Edildi

44 gün sonra yapılacak seçimlerden önce seçim şarkısı arayışında olan CHPYıldız Tilbe'nin "Kandıramazsın Beni" isimli şarkısını istedi. Ancak şarkıcının bu talebi kabul etmedi.

CHP İLE ANLAŞTIKLARI HABERLERi YALAN ÇIKTI

Ön anlaşmanın yapıldığı iddialarının ortaya atılmasından sonra Twitterhesabından açıklama yapan Yıldız Tilbe, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Şarkılarının sadece kendisini yansıttığını söyleyen Tilbe, "Şarkılarım hiçbir siyasetin temsilcisi değildir. Şarkılarımı herhangi bir siyasi mecrada propaganda olarak duyarsanız, bilin ki haberim ve iznim yoktur." ifadelerini kullandı.

ANLAŞTIKLARI İDDİA EDİLDİ

Muhalefetin ilgisini çeken şarkı için partiler harekete geçmiş ve CHP'nin şarkının kullanım hakkı için prodüksiyon şirketi ile anlaşmaya vardığı iddia edilmişti.

LİNÇ BAŞLATTILAR

 

Yıldız Tilbe'nin şarkıyı vermediği yönündeki açıklamasından sonra sosyal medyada tepki mesajları aldı. Bazı Twitter kullanıcıların Yıldız Tilbe'ye kararından dolayı hakaret ve küfür içerikli paylaşımlarda bulundu.